HABERLER
<< Geri
27 Ocak 2015
KÜÇÜK ŞEYLER ANAOKULLARI AKREDİTASYON SİSTEMİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI
Üstün Dökmen Akademi-Küçük Şeyler Anaokulları Koordinatörlüğü’nün, Küçük Şeyler Anaokulları kurucularının katılımıyla düzenlediği, 1 Şubat 2015 tarihinden itibaren uygulamaya başlanacak olan “Küçük Şeyler Anaokulları Akreditasyon Sistemi” ile ilgili tanıtım toplantısı yapıldı.

Toplantının ilk oturumu Üstün Dökmen Akademisi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Üstün Dökmen’in konuşması ile başladı. Dökmen konuşmasında, akreditasyon süreci ile bir yenileme sürecinin başlatıldığını, Küçük Şeyler ailesini bir araya getiren ortak nokta olan çocuklar için yola çıkılan bu projede, bir arada hareket ediyor olmanın önemini aktardı.

Prof. Dr. Üstün Dökmen’in ardından Üstün Dökmen Akademisi Yönetim Kurulu II. Başkanı Uzm. Psk. Süleyman Hecebil gerçekleştirdiği konuşmasında, Küçük Şeyler Anaokullarının hedeflerinden ve bu hedefleri korumanın da en az hedef koymak kadar önemli olduğundan bahsetti. Daha sonra da akreditasyon sürecinin tek amacının Küçük Şeyler Anaokulları’nın kalitesini güvence altına almak olduğunu ekledi.

Toplantının ikinci oturumunda Küçük Şeyler Anaokulları Eğitim Öğretim Genel Koordinatörü Tuba Eren, akreditasyon sisteminin detayları ve izlenecek süreç hakkında hazırladığı çalışmayı sundu.

Toplantı, Küçük Şeyler Anaokulları kurucularının akreditasyon sistem ve süreci ile ilgili geri bildirimleri ve değerlendirmelerinin ardından sona erdi.
Döküman için tıklayınız...
Copyright © 2013
Tüm Hakları Saklıdır. İmajlar ve logolar izinsiz kullanılamaz.
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi
bilgi@ustundokmenakademi.com