HABERLER
<< Geri
10 Ağustos 2015
KÜÇÜK ŞEYLER ANAOKULLARI ve YÖNDER ANAOKULLARI ÖĞRETMEN YAZ EĞİTİMLERİ BAŞLADI.

Küçük Şeyler Anaokulları ve Yönder Anaokulları öğretmenleri, yeni eğitim yılı için hazırlıklara başladı. 3er günden 3 periyod halinde yapılacak eğitimlerde öğretmenler Üstün Dökmen Akademi Küçük Şeyler Anaokulları Koordinatörlerinin yanı sıra Üstün Dökmen Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Üstün Dökmen ve Yönetim Kurulu II. Başkanı Uzm. Psk. Süleyman Hecebil’den de eğitim alacaklar.
 
Eğitimlerde gelişen dünyanın okul öncesi eğitim yaklaşımlarının yanı sıra akran süpervizyonu, konu odaklı vaka çalışmaları, ölçme-değerlendirme, Küçük Şeyler Anaokulları kalite standartları-akreditasyon sistemi ve program şeması oluşturma- geliştirme gibi konular hakkında detaylı çalışmalar yapılacak.
 
Özellikle öğretmen eğitimlerine büyük önem verdiklerinin altını çizen Üstün Dökmen Akademi Koordinatörleri, "Bizim için önemli olan öğrencilerimizin gelişiminin yanı sıra öğrencilerimize doğru eğitimi verebilmeleri için öğretmenlerimizin de kendilerini mutlaka yenilemeleri ve geliştirmeleridir. Bunun için kurum olarak bizler de öğretmenlerimize, ufuklarının daha da genişlemesini sağlayacak her türlü desteği sunmak için çalışıyoruz.” mesajını verdiler.

Copyright © 2013
Tüm Hakları Saklıdır. İmajlar ve logolar izinsiz kullanılamaz.
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi
bilgi@ustundokmenakademi.com