YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
Değerli Dostlarımız,
Birlikte yer aldığımız eğitim dünyasının üyeleri olarak sizlere "Dostlarımız" olarak hitap etmek istedik. Sizlere kısaca kendimizi tanıtarak yazımıza başlamak istiyoruz.
2005 yılında psikolojik danışma hizmeti vermek, kurumlara eğitimler vermek amacıyla Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisini kurduk. 2006 yılında da Küçük Şeyler Anaokulu ile özel okul dünyasında yerimizi aldık. 2006 yılında çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız Küçük Şeyler Anaokulu projemiz, bu yıl itibariyle 17 ilde 31 okula ulaşmış durumdadır. Anaokullarımızın her biri ile öğretmen seçimlerinden öğretmen eğitimlerine, günlük ders planlarının oluşturulmasından günlük yemek menülerine ve veli eğitimlerine kadar tüm eğitimsel süreçlerde birlikteyiz. Anaokullarımızın performansı ve ortaya koydukları olumlu farklılıkları kısa sürede Küçük Şeyler Anaokulunu bir ulusal eğitim markası haline getirmiştir. Ayrıca bu başarı, anaokullarımızın devamı olan Yönder Koleji'nin de hayata geçmesini bir gereklilik haline getirmiştir.
Yönder Koleji, özel okul dünyasında farklı ve kaliteli bir model olmak üzere 2011 yılında İstanbul'da eğitim hayatına başlamıştır. Yönder Koleji, kısa sürede vizyonu, misyonu, özgün eğitim anlayışı ve uygulamaları ile İstanbul'un en farklı özel okullarından biri olarak yorumlanmaya ve konuşulmaya başlanmıştır. Yönder Koleji, ilk yılında özgün eğitim programını ve anlayışını uluslar arası geçerliliği kabul edilen IBO (International Baccalaureate Organization )'nun bir üyesi olmak için akreditasyon çalışmalarını başlatmıştır.
Yönder Koleji, Küçük Şeyler Anaokulunda olduğu gibi, ulusal bir eğitim markası olarak yoluna devam edecektir. Bu büyüme sürecini, eli ve yüreği temiz eğitim alanında yatırım yapacak dostları ile gerçekleştirecektir. Yönder Koleji 2012 - 2013 eğitim-öğretim döneminden itibaren franchising (lisans ve isim hakkı) vermeye başlayacaktır.
Yeni açıklanan Teşvik Yasası, özel okul alanına yatırım yapılmasını oldukça cazip hale getirmektedir. Örneğin; İstanbul'da açılan bir özel okula bile 5. Bölge Teşvik kriterleri uygulanmaktadır. Bu dönemde eğitim alanına yatırım yapacak kişi ve kurumlarla marka ortaklığı ve işbirliği yaparak ülkemizin geleceğine yatırım yapılmasını arzu ediyoruz.
Yönder Koleji markası gücünü ve güvenirliliğini, ülkemizde psikoloji ve eğitim alanının en tanınmış, en sevilen, takdir edilen, TV programları, kitlelere yönelik eğitimleri ve kitapları ile hizmet veren Prof. Dr. Üstün Dökmen'den ve Uzm. Psikolog Süleyman Hecebil'den almaktadır. Süleyman Hecebil, 24 yıldan beri eğitim ve psikoloji dünyası tarafından yakından tanınan bir uygulayıcı olarak çalışmaktadır.
Yönder Koleji Markası ile partnerlere sunacağımız bazı hizmetler şunlardır:
—        Okulun kuruluşu, organizasyonu ya da yeniden organizasyonu,
—        Öğretmen ve yönetici seçimleri,
—        Öğretmen ve yöneticilerin eğitimleri,
—        Eğitim felsefesi ve YÖNDER Okullarının vizyonuna uygun eğitimin planlanması,
—        Okulun tanıtımı,
—        Eğitim süreçlerinin izlenmesi ve değerlendirilmesi,
—        Yıl boyunca öğretmenlere ve yöneticilere yönderlik-supervizyon,
—        Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerinin organizasyonu ve supervizyonu,
—        Anne - baba eğitimleri,
—        Veli memnuniyet araştırması,
—        Ölçme - değerlendirme sisteminin kurulması ve danışmanlığı,
—        Program geliştirme hizmetleri,
—        Öğretmen - yönetici performans değerlendirmesi,
—        Okulun (yönetici, öğretmen, program, kurumsal yapı vb) güncellenmesi.
 
Özel okul alanına yatırım yapmayı planlayan, markamızla, itibarımızla, mesleki bilgi ve deneyimimizle ortak olmayı düşünebilecek dostlarımızla tanışmak, ayrıntıları yüz yüze görüşmek istiyoruz. Bu amaçla bizlere ulaşabilir, görüşme isteğinde bulunabilirsiniz.
Saygı ve dostlukla,
 
Prof. Dr. Üstün Dökmen                                                                                            Uzm. Psk. Süleyman Hecebil
Yönetim Kurulu Başkanı                                                                                                 Yönetim Kurulu II.Başkanı
 


Franchise Talep Formu:
Franchise talepleriniz için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. İlgili kişi size en kısa sürede dönüş yapacaktır...

Genel Bilgiler
Adınız Soyadınız
E-mail Adresiniz
Telefonunuz
Adresiniz
Okul Açmak İstediğiniz İl
Okul Açmak İstediğiniz İlçe
Mesleğiniz
Mesajınız
Ticari ve Mesleki Referanslarınız
1-
2-
3-
4-
5-
Doğrulama Kodu Reload Image


Yukarıdaki kodu giriniz...
(*) Zorunlu Alanlar
Copyright © 2013
Tüm Hakları Saklıdır. İmajlar ve logolar izinsiz kullanılamaz.
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi
Telefon : 0216 463 24 50 - 51 Faks : 0216 463 24 59
design: