YATIRIMCI İLİŞKİLERİ
Değerli Dostlarımız,
Birlikte yer aldığımız eğitim dünyasının üyeleri olarak sizlere "Dostlarımız" olarak hitap etmek istedik. Sizlere kısaca kendimizi tanıtarak yazımıza başlamak istiyoruz.

2005 yılında psikolojik danışma hizmeti vermek, kurumlara eğitimler vermek amacıyla Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Akademisini kurduk. 2006 yılında da Küçük Şeyler Anaokulu ile özel okul dünyasında yerimizi aldık. 2006 yılında çocuklar ve aileler için yola çıkardığımız Küçük Şeyler Anaokulu projemiz, bu yıl itibariyle 23 ilde 45 okula ulaşmış durumdadır. Anaokullarımızın her biri ile öğretmen seçimlerinden öğretmen eğitimlerine, günlük ders planlarının oluşturulmasından günlük yemek menülerine ve veli eğitimlerine kadar tüm eğitimsel süreçlerde birlikteyiz. Anaokullarımızın performansı ve ortaya koydukları olumlu farklılıkları kısa sürede Küçük Şeyler Anaokulunu bir ulusal eğitim markası haline getirmiştir. Ayrıca bu başarı, anaokullarımızın devamı olan Yönder Koleji'nin de hayata geçmesini bir gereklilik haline getirmiştir.

Yönder Koleji, özel okul dünyasında farklı ve kaliteli bir model olmak üzere 2011 yılında İstanbul Ataşehir’de eğitim hayatına başlamış ve Bursa, İzmir, Didim, Maltepe, İskenderun ve Şile'de ki toplam 7 kolejiyle ulusal bir eğitim markası olarak yoluna devam edecektir. Bu büyüme sürecini, eli ve yüreği temiz eğitim alanında yatırım yapacak dostları ile gerçekleştirecektir. Bu doğrultuda; eğitim alanına yatırım yapacak kişi ve kurumlarla marka ortaklığı ve işbirliği yaparak ülkemizin geleceğine yatırım yapılmasını arzu ediyoruz.

Markalarımız, gücünü ve güvenirliliğini, ülkemizde psikoloji ve eğitim alanının en tanınmış, en sevilen, takdir edilen, TV programları, kitlelere yönelik eğitimleri ve kitapları ile hizmet veren Prof. Dr. Üstün Dökmen'den ve Uzm. Klinik Psk Süleyman Hecebil'den almaktadır. Süleyman Hecebil, 26 yıldan beri eğitim ve psikoloji dünyası tarafından yakından tanınan bir uygulayıcı olarak çalışmaktadır.
 
Küçük Şeyler Anaokulları ve Yönder Koleji Markaları ile yatırımcılara sunacağımız bazı hizmetler şunlardır:

- Okulun kuruluşu, organizasyonu ya da yeniden organizasyonu
—- Öğretmen ve yönetici seçimleri
—- Öğretmen ve yöneticilerin eğitimleri
- Eğitim felsefesi ve markalarımızın vizyonuna uygun eğitimin planlanması
- Okulun tanıtımı
- Eğitim süreçlerinin izlenmesi ve değerlendirilmesi
- Yıl boyunca öğretmenlere ve yöneticilere supervizyon
- Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetlerinin organizasyonu ve supervizyonu
- Anne - baba eğitimleri
- Veli memnuniyet araştırması
- Ölçme değerlendirme sisteminin kurulması ve danışmanlığı
- Program geliştirme hizmetleri
- Öğretmen - yönetici performans değerlendirmesi
- Okulun (yönetici, öğretmen, program, kurumsal yapı vb) güncellenmesi
 
Özel okul alanına yatırım yapmayı planlayan, markalarımızla, itibarımızla, mesleki bilgi ve deneyimimizle ortak olmayı düşünebilecek dostlarımızla tanışmak, ayrıntıları yüz yüze görüşmek istiyoruz. Bu amaçla bizlere ulaşabilir, görüşme isteğinde bulunabilirsiniz.

Saygı ve dostlukla,
 
Prof. Dr. Üstün Dökmen                                                                                            Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil
Yönetim Kurulu Başkanı                                                                                                       Yönetim Kurulu II.Başkanı
 
 
 


Copyright © 2013
Tüm Hakları Saklıdır. İmajlar ve logolar izinsiz kullanılamaz.
Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi
bilgi@ustundokmenakademi.com