Markalarımız

Psikoloji Dünyası

Psikoloji Dünyası

psikolojidunyasi.com.tr

Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi, 11 Mayıs 2005'te ailelere, çocuklara, gençlere, yetişkinlere ve şirketlere çeşitli hizmetler üretmek üzere Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından İstanbul'da kuruldu.


Akademinin psikolojik danışma ve psikoterapi hizmetlerinin etkililik ve verimliliğini artırmak amacıyla Eylül 2009 tarihinden itibaren bu hizmetler Psikoloji Dünyası markasıyla verilmeye başlandı.

Küçük Şeyler Anaokulu markası ise, 2006 yılında yine kurucularımız tarafından çocuklar için yola çıkarılmış bir proje olarak hayata geçti. 19 ilde hizmet veren 31 okulumuzla okul öncesi eğitimdeki alışkanlıkları, standartları değiştirmeye, çocuklara ve ailelere söz vermiş olmanın bilinci ve sorumluluğu ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

19 Eylül 2011 tarihinden itibaren İstanbul Anadolu yakası Ataşehir’de hizmete giren, anaokullarımızın devamı olan, ilköğretim ve lise eğitimi veren kolejimizle hizmet alanımızı genişlettik. İstanbul Anadolu yakasının ardından İzmir, Bursa, Didim, Maltepe, İskenderun ve Sakarya Yönder Okulları, çok özel bir okul modeliyle hizmet vermeye ve büyümeye devam ediyor.